Informacja !

Szanowni  Państwo,

Od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca  z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

– w dniach 12.03.2020r. (czwartek) i 13.03.2020r. (piątek) w przypadku braku możliwości zapewnienia opieki przez rodziców w szkole odbędą się tylko zajęcia opiekuńcze,

– od 16.03.2020r. (poniedziałek) uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

Prosimy śledzić informację na stronie internetowej szkoły oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dyrektor  przedszkola