Obowiązek noszenia maseczek nie tylko dla dorosłych

Od czwartku 16 kwietnia w Polsce noszenie maseczek jest obowiązkowe – także dla dzieci. Aby pomóc Rodzicom – Pani Nina Base – również rodzic oraz autorka projektu Mama Przyjaciel –  przygotowała bajkę i kolorowanki, które w przyjaznej formie odpowiadają dzieciom na pytania pojawiające się w ich głowach. Bajka jest napisana tak, aby pomóc dzieciom poradzić sobie z najróżniejszymi emocjami, które w obecnej sytuacji mogą przeżywać.

Projekt Mama Przyjaciel to nie tylko piękne Bajki Mamy Przyjaciela ale również program dla Rodziców, pomagający lepiej się dogadywać z dziećmi oraz radzić sobie z emocjami – nie tylko z emocjami dzieci, ale również własnymi. Więcej informacji na blogu www.mamaprzyjaciel.pl oraz na grupie facebooka Mama Przyjaciel https://www.facebook.com/groups/1049802235198451/ 

A tutaj mogą Państwo pobrać Bajkę Mamy Przyjaciel pt. „Wojtek i maseczki”:

Bajki-Mamy-Przyjaciela-1-Wojtek-i-maseczki