Strażnicy lasów

W dniu 4 maja br. przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. To świetna okazja do tego, aby im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami, włączając się w utworzenie wirtualnej MEGA interaktywnej laurki, składającej się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski. Również nasze przedszkole włączyło się w Ogólnopolską Akcję Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów. Dzieci z grupy „Żuczki” namalowały laurki dla Strażaka i Leśnika oraz włączyły się w akcję „Przytul się do drzewa” połączoną ze świętem Strażaka i Leśnika, za co otrzymały pamiątkowe dyplomy.

#strażnicylasow

Zachęcamy rodziców do odnalezienia dziecięcych laurek pośród tysiąca innych :), życzymy świetnej zabawy!

https://straznicylasow.pl/galeria-laurka-dla-strazaka/